Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Playstation 4

[clanek - - anthraxCZ]

Tak jsme se všichni dočkali a měsíc spekulací je konečně a úspěšně za námi. Sony totiž na včerejším Playstation Meetingu oficiálně oznámilo nástupce Playstation 3 - konzoli nové generace Playstation 4. A co všechno jsme se na této akci dozvěděli? Víme design Dualshocku 4, informace o nov...

Nový trailer na Injustice: Gods Among Us

[anthraxCZ 28.11.12 19:17] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Žánr bojovek bude na Nintendo Wii U zastupovat mimo jiné i nový počin od vývojářů z NetherRealms Studios s názvem Injustice: Gods Among Us. Ti dnes zveřejnili zbrusu nový trailer, který prezentuje jednu z postav - totiž Deathostroka, kterého můžete znát z komiksové série Teen Titans. Jeho bojový styl uvidíte v traileru.

Ten naleznete uvnitř této novinky. Injustice Gods Among Us dorazí na Xbox 360, Ps 3 a hlavně Nintendo Wii U v průběhu příštího roku.

Insomniac o příchodu Xbox 720 a Playstation 4

[anthraxCZ 27.11.12 20:39] Komentáře [1] Komentáře

Xbox 360Insomniac Games, studio známé především díky skvělým Playstation 3 exkluzivním sériím her jako je Ratchet and Clank či Resistance, v současnosti připravuje titul s názvem Fuse pro Xbox 360 a Playstation 3. A jelikož jejich titul bude dost pravděpodobně stát na generačním pomezí nových a starých konzolí, redaktoři oficiálního xbox magazínu se rozhodli vývojáře ze studia vyzpovídat.

Otázka zněla - je dobrý nápad vydávat novou herní značku na sklonku životního cyklu konzolí Xbox 360 a Playstation 3? Brian Allgeier a Ted Price, vývojáři z Insomniac Games, si myslí, že ano. "Myslíme si, že lidé jen tak nezahodí své Xboxy (míněno 360) a Playstationy (trojky), když dorazí nové konzole. Myslím, že lidé budou stále chtít nové hry pro své současné konzole," tvrdí souhlasně oba dva jmenovaní pánové z Insomniacu.

Já osobně o tomto tvrzení silně pochybuji. Myslím si, že drtivá většina hardcore hráčů moc ráda vyhodí současné konzole a zaměří pouze a jen na ty nové, neboť herní kolotoč dospěl do bodu, ve kterém hráči požadují maximální výkon a využití nejnovějších technologií. Co si myslíte vy? Vyhodíte svou 360 nebo Ps 3 až dorazí jejich nástupci?

Syberia dostane třetí pokračování

[anthraxCZ 27.11.12 16:08] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Pakliže patříte mezi milovníky adventurních her, dozajista vám rukama prošla hra s názvem Syberia. Ta patří mezi nejlepší žánrovky. Dnešní informace, kterou zveřejnili Anuman Interactive, prostřednictvím tiskové zprávy, vás tak určitě potěší: "Jsme potěšeni, že můžeme vytvořit nové dobrodružství Kate Walkerové a pracovat na něm s lidmi z Anuman Interacive," řekl Benoit Sokal, který pro trojku, stejně tak jako pro dvě předchozí hry, napíše scénář.

Teď ještě technické informace na závěr: vývoj Syberia 3 je teprve na začátku a tak se titul očekává až na v rozmezí roků 2014 - 2015. A to je ostatně také důvod, proč se o hře zmiňuji na next-gen Gamezinu, protože to už je období, kdy naplno počítáme s novými konzolemi. Syberia 3 by tak měla být next-gen hrou.

Avalanche Studios už vyvíjí pouze pro nové konzole

[anthraxCZ 23.11.12 16:08] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Vývojáři z herního studia Avalanche Studios na současnou generaci konzoli přinesli hned dva díly z jejich velmi oblíbené third person akce s otevřeným světem Just Cause. A jelikož se tvůrci těšili velkého úspěchu mezi hráči a kritiky, Just Cause 3 bude následovat. Jak se ale očekávalo, třetí díl pravděpodobně vyjde pouze na nové konzole.

Christofer Sundberg, zakladatel studia Avalanche Studios, dnes na svém Twitter účtu zveřejnil fotku (kterou můžete zhlédnout uvnitř této novinky), která ukazuje zabalování vývojářských devkitů konzolí Xbox 360 a Playstation 3. Sundberg k tomu dopsal komentář: "Vracíme je zpátky. Jdeme na next-gen." Což v podstatě znamená, že Just Cause 3 vyjde na příští konzole, kterých by měli dorazit na konci roku 2013.

Reggie chce na Wii U i Grand Theft Auto V

[anthraxCZ 20.11.12 16:17] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Série Grand Theft Auto patří k nejprodávanějším, nejlépe hodnoceným a hlavně hráčsky nejoblíbenějším hrám vůbec. Když Rockstar Games ohlásili pátý díl, strhla se vlna nadšených reakcí a Grand Theft Auto V se automaticky, raketově a ihned dostalo na post nejočekávanější hry příštího roku. Rockstar Games se k možnosti Wii U portu vyjadřovali skepticky, respektive tak, že v současné době žádné plány s konzolí Wii U a Grand Theft Auto V nemají.

Reggie Fils-Aime, prezident společnosti Nintendo pro Severní Ameriku, se ale v jednom rozhovorů nechal slyšet, že Grand Theft Auto V chce na konzoli Wii U vidět. A jelikož Nintendo patří mezi největší hráče v herním průmyslu, dá se očekávat, že se jim pátý díl série povede na novou konzoli přinést. Ostatně, hardwarové předpoklady pro Grand Theft Auto V Wii U rozhodně máme. Nezbývá než čekat na další informace a zprávy, zájem Nintenda je ale klíčový a hlavně slibný pro všechny fanoušky Nintenda a Rockstar Games.

Videosrovnání Wii U & Ps 3/360 verzí Black Ops II

[anthraxCZ 19.11.12 10:07] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Call of Duty Black Ops 2 patří k nejsledovanějším hrám letošního roku. Není divu, to je Call of Duty série každoročně. Letošní díl je však sledovaný dvojnásob, neboť bude debutovat a uvádět na trh také konzoli Nintendo Wii U. A jelikož má být konzole o kus napřed oproti současným konzolím Xbox 360 a Playstation 3, nebude dozajista od věci se podívat na to, jak je Wii U verze graficky napřed.

A proto se na Youtube dnes objevilo srovnávací video, které porovnává právě Xbox 360 / Playstation 3 verzi s tou pro konzoli Nintendo Wii U. Nutno uznat, že velkých rozdílů si nevšimnete, ale Call of Duty Black Ops 2 pro Wii U disponuje o něco ostřejšími texturami. Ostatně, posoudit můžete sami z videa uvnitř této novinky.

Obrázky a informace o nástupci Playstation 3 z PSM

[anthraxCZ 19.11.12 09:07] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Minulý týden jsem vám přinesl informace z Xbox World magazínu o tom, jak si redaktoři dle informací vývojářů představují nástupce Xbox 360. Dnes sesterský magazín Playstation Magazine přinesl obrázky a informace o nástupci Playstationu 3. Redaktoři zmiňují, že konzole se dost možná nebude jmenovat Playstation 4 a dost možná nebude podporovat ultra HD rozlišení, to vše zůstává otázkou.

Mimo to také hovoří o tom, že konzole by měla dle současných plánů mít jen 2-4gb paměti (přičemž nástupce Xboxu by měl být 8gb). Zároveň ale zmiňují, že Microsoft Sony pravděpodobně dotlačí k tomu, aby měla konzole také 8gb interní paměti. Procesor by měl být AMD APU s taktem 3.1 ghz a redaktoři rovněž tvrdí, že Sony zvažuje přidání HD 7970 grafiky. AMD procesor by měl zajistit jednodušší programování na konzoli a vyřešit problémy, které nastaly u Playstationu 3 a vývoje pro něj(například expanze pro Skyrim).

Použití AMD procesoru ale vylučuje jednu podstatnou věc - a to sice zpětnou kompatibilitu her, jelikož Cell procesor v Playstationu 3 je postaven na zcela odlišné technologii. Sony ale v rukávu eso jménem Gaikai, takže lze očekávat, že právě cloud hraním vyřeší zpětnou kompatibilitu. Uvnitř novinky naleznete vizualizaci nástupce Playstationu 3. Líbí se vám? Dejte vědět.

Splinter Cell: Blacklist v minutě videa

[anthraxCZ 15.11.12 10:55] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Splinter Cell je série, která proslula díky propracovanému stealth systému. Poslední díl, Splinter Cell: Conviction, ale musel snášet velkou kritiku za to, že nebyl dostatečně stealth. To chce Ubisoft napravit v novém dílu s podtitulem Blacklist, který dorazí na jaře příštího roku. A možná i na Nintendo Wii U.

Jak na tom pracují a jak to vypadá v současné době, můžete zhlédnout na dnes zveřejněném videu uvnitř této novinky.

Trailer číslo 2 na Grand Theft Auto V je venku

[anthraxCZ 14.11.12 16:59] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Rockstar Games již delší dobu avizovali příchod druhého traileru na Grand Theft Auto V. Chvíle zveřejnění traileru konečně nadešla a my tak máme možnost podruhé nahlédnout pod pokličku nejočekávanější hry současnosti. No a co bude v traileru k vidění? Především úžasná atmosféra, rozsáhlý svět a klasický GTA styl. Mimo to poprvé uvidíme kompletní složení trojice hlavních protagonistů.

Trailer naleznete uvnitř novinky nebo na stránkách Rockstar Games.

Nálož screenshotů z Grand Theft Auto V pokračuje

[anthraxCZ 12.11.12 17:25] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Je to pár dnů, co vyšlo speciální dílo magazínu Game Informer věnující se speciálně Grand Theft Auto V, a Rockstar Games nám servírují další média ze hry. Jedná se o další ingame screenshoty, které - jak jinak - vypadají opět naprosto úžasně a fantasticky. K vidění je rozmanité prostředí, rozsáhlé přírodní oblasti, ale také vozidla a postavy.

Jedenáctku screenshotu si nenechte ujít! Je uvnitř novinky!

Uživatelské sekce

Nick:
Heslo:

Shoutbox

Jméno:
5 + 5 =
melinafredawitt 10.02.17 v 16:45

why is no one talking

melinafredawitt 09.02.17 v 19:59

hola

melinafredawitt 09.02.17 v 17:23

what is this website

melinafredawitt 09.02.17 v 17:22

what is this website

melinafredawitt 09.02.17 v 17:21

hey

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Poslední komentáře

24.03.16 v 03:19 od asddsad Komentář

24.03.16 v 03:02 od asd Komentář

24.03.16 v 02:59 od Acro Komentář

24.03.16 v 02:57 od Sco Komentář

13.08.13 v 16:46 od acro Komentář

01.08.13 v 10:15 od Acro Komentář

29.06.13 v 00:51 od adadsa Komentář

17.03.13 v 19:22 od Acro Komentář

16.03.13 v 13:57 od Acro Komentář

16.03.13 v 11:21 od Acro Komentář

„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain