Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Playstation 4

[clanek - - anthraxCZ]

Tak jsme se všichni dočkali a měsíc spekulací je konečně a úspěšně za námi. Sony totiž na včerejším Playstation Meetingu oficiálně oznámilo nástupce Playstation 3 - konzoli nové generace Playstation 4. A co všechno jsme se na této akci dozvěděli? Víme design Dualshocku 4, informace o nov...

Sony 20. února odhalí budoucnost Playstation + trailer

[anthraxCZ 01.02.13 11:11] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Oznámení next-gen konzolí je na spadnutí. Sony právě ohlásila speciální akci s názvem Playstation Meeting, která se uskuteční 20. února letošního roku a nastíní budoucnost značky Playstation. Sony samotné navíc láká na velké oznámení. Připomeňme, že na předchozích ročnících bylo ohlášeno i PS Vita či PS3!

Zdá se tak, že tato akce bude právě tou, která přinese oznámení následovníka konzole Playstation 3, konzoli s pořadovým číslem čtyři. Sony uveřejnilo i teaser trailer, který můžete zhlédnout uvnitř této novinky.

EA připraveno odhalit next-gen Fifu a Battlefielda

[anthraxCZ 31.01.13 10:02] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360CEO z Electronic Arts John Riccitiello se nechal slyšet, že next-gen edice sérií Fifa a Battlefield jsou už ve vývoji a větších diskuzí o hrách se dočkáme v průběhu května. Riccitiello doslova řekl: "Rovněž budeme investovat do čtvrté generace konzolových technologií a obsahu. Už jsme dali najevo, že pracujeme na nových pokračováních dvou našich největších herních značek Battlefield a Fifa a moc se těšíme, až se s vámi budeme moci s nimi podělit v květnu."

Co to znamená? Pravděpodobně dvě věci. K odhalení konzolí by mělo dojít ještě před letošním květnem. A ta druhá - první hry pravděpodobně uvidíme již v květnu letoška. To zní skvěle, čas ukáže, jestli je to pravda.

Vývojáři Sleeping Dogs chystají next-gen hru

[anthraxCZ 30.01.13 18:23] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Sleeping Dogs bylo jedním z největších herních překvapení minulého roku. A vzhledem k tomu, že hra sklidila úspěch i u hráčů, mezi které se dostalo přes celý milion kopií, není divu, že vývojáři z United Front Games dostanou další šanci a v současnosti připravují nový herní titul. Jenže ne ledajaký, bude to next-gen hra.

To se píše na stránkách vývojářského studia samotného, kde doslova stojí: "Hledáme zkušeného programátora, který bude spolupracovat s naším online týmem vytvářet multiplayerové featurky našeho nového next-gen konzolového titulu." Uvidíme, kdy nám vývojáři prozradí víc.

Vývojáři ze Supermassive Games chystají titul pro PS4

[anthraxCZ 30.01.13 18:14] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Vývojářské studio s názvem Supermassive Games, které v současnosti pracuje na hororu pro Playstation 3 s názvem Until Dawn a který má vyjít na konci letošního roku, podle informací na profilu Sunnyho Modyho na LinkedIn pracují na next-gen titulu pro nástupce současné Sony konzole Playstation 4. O co půjde, zatím nikdo netuší.

Supermassive Games mimo jiné pracovalo na Dr Who: Eternity Clock, Start the Party, Big Match Striker, Tumble a spolupracovali na LittleBigPlanet 2 a Walking with Dinosaurs Wonderbook. Těžko říct, kdy se dozvíme detaily.

Nové artworky z GTA V, zatím jen na fotce

[anthraxCZ 27.01.13 15:07] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Grand Theft Auto V od Rockstar Games sice není oficiálně potvrzenou hrou pro next-gen konzole Microsoftu a Sony, ale jelikož by nové konzole mohly spatřil světlo světa ještě tento rok, bylo by právě páté pokračování horkým kandidátem na to, aby se stalo jednou z prvních her, která vyjde jak na současných, tak next-gen konzolích.

Jestli tomu tak doopravdy bude se dozvíme až časem, prozatím si ale můžete zkrátit čekání na výborně vypadající páté pokračování jedné z nejúspěšnějších herních sérií vůbec prostřednictvím nových artworků uvnitř této novinky. Zatím je můžete zhlédnout pouze na fotografii Gamestopu, ale určitě nebude trvat dlouho a artworků se dočkáme i v oficiální a kvalitní verzi na internetu nebo přímo stránkách Rockstar Games.

Crytek: O osud Homefront 2 nemějte strach

[anthraxCZ 26.01.13 21:14] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Thq před pár dny zažilo šílenou rošádu - kvůli zadlužení totiž byla rozprodána prakticky všechna studia a herní značky. Thq vlastnilo i Homefront a tak se fanoušci začali ptát po osudu druhého pokračování, na kterém pracuje vývojářské studio Crytek. Crytek se teď k situaci Homefront 2 vyjádřil.

Nick Button-Brown, zástupce Crytek, prohlásil, že krach Thq na vývoj hry nemá žádný vliv, neboť samotný Crytek celou herní značku od Thq odkoupil a vývoj dále probíhá podle plánů. Podle všeho by měl nový Homefront dorazit až na nové konzole Microsoftu a Sony, neboť datum vydání je předběžně stanoveno na příští rok.

Chystají Criterion Games Burnout Paradise 2?

[anthraxCZ 26.01.13 21:07] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Jedním z launch titulů konzole Xbox 360 byl závodní titul od Criterion Games - Burnout Revenge. Tento díl série bezpochyby patří mezi ty vůbec nejlepší z celé značky. Současné konzole se však dočkaly ještě další Burnout hry a to sice s podtitulem Paradise. A teď to vypadá, že Burnout Paradise by mohl dostat pokračování.

Alex Ward, ředitel Burnout série v Criterion Games, totiž na svém Twitter účtu napsal následující post: Kdybychom měli udělat Burnout Paradise 2, co byste v něm chtěli mít? Criterion Games tak dost možná jen skrývají jasnou motivaci - totiž zjistit, co by si hráči ve dvojce Burnout Paradise přáli. Přáli byste si pokračování?

Nový BR přehrávač od Sony - vodítko k PS4 designu?

[anthraxCZ 24.01.13 15:33] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360K novým konzolí vedle hardwarových specifikací neodmyslitelně patří i vnější provedení, tedy samotný design konzolí. Na internetu, po zadání Playstation 4 či Xbox 720 do vyhledávače, se takových konceptů, fanouškovských vizí a více či méně zcestných představ o tom, jak bude nová konzole vypadat, najde opravdu velká hromada.

S finálním designem konzolí se ale seznámíme teprve při jejich oficiálním oznámení. Malým vodítkem k tomu, jak bude vypadat nová konzole od společnosti Sony, tedy Playstation 4, byla ale mohla být podoba zbrusu nového Blu-ray přehrávače, který Sony ohlásila na letošním ročníku CES. Nový přehrávač volí hranatý design a dominantou je pyramidový hořejšek přehrávače. Bude podobně stavěná i konzole Playstation 4? Obrázky zmiňovaného přehrávače naleznete uvnitř této novinky.

Vedle vzhledu se můžeme podívat i na technické možnosti nově ohlášeného Blu-ray přehrávače od Sony. Přehrávač umí: konvertovat 2D obraz do 3D, upscalovat videa ve formátu DVD do HD, má více než 100 různých aplikací a služeb jako je Hulu, Pandora či Netflix, má zabudované wi-fi s vysokým dosahem, nechybí interkonektivita se zařízeními Sony a další. No nezní to skvěle?

Evolve v prvních artworcích, vyjde i na next-gen

[anthraxCZ 24.01.13 15:22] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Thq zažilo krušnou situaci a včera došlo k rozprodání naprosté většiny jejích herních značek a vývojářských studií. Jedním z prodaných studií je i Turtle Rock Studios, kteří stojí za oblíbenou a velmi populární sérií Left 4 Dead pro Valve. Turtle Rock Studios v současné době chystají novou hru s názvem Evolve.

Hru a vývojáře odkoupila společnost Take-Two a v souvislosti s tím vypluly na povrch také první informace o hře samotné. Tak především - Evolve bude velkou AAA akční hrou, která vyjde nejen pro současné konzole, ale také pro ty příští, tedy Xbox 720 a Playstation 4. Uvnitř novinky naleznete také vůbec první artworky ze hry.

Odhaleno: Quantic Dream chystají titul pro PS4

[anthraxCZ 23.01.13 11:09] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Hry pro nové konzole jsou určitě již ve vývoji. Důkazem toho je i to, že francouzské studio Quantic Dream, které stojí za Playstation 3 trháky jako Fahrenheit či Heavy Rain, si zaregistrovalo novou doménu. A jakou má tato doména podobu? Všeříkající - ostatně, posuďte sami, doména je singularityps4.com. Jelikož i v minulosti měli Quantic Dream registrované domény s názvem hry a platformou, pro kterou se hra vyvíjí (jako například heavyrainps3.com), je jasné, že Singularity je kódové označení pro Playstation 4 titul.

Podle informací, které se podařilo vyšťourat různým herním fandům, půjde o hru, která by mohla navazovat na technologické demo Kara, které si můžete připomenout uvnitř této novinky. Hra by mohla být adaptací knihy "Singularity is Near" (2005) od Raye Kurzweila, jehož je David Cage, ředitel Quantic Dream, velkým obdivovatelem.

Quantic Dream v současnosti připravují také Playstation 3 titul Beyond: Two Souls. Představení titulu s pracovním názvem Singularity očekávám na letošní E3. Uvidíme, vše ukáže až čas.

Uživatelské sekce

Nick:
Heslo:

Shoutbox

Jméno:
5 + 5 =
melinafredawitt 10.02.17 v 16:45

why is no one talking

melinafredawitt 09.02.17 v 19:59

hola

melinafredawitt 09.02.17 v 17:23

what is this website

melinafredawitt 09.02.17 v 17:22

what is this website

melinafredawitt 09.02.17 v 17:21

hey

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Poslední komentáře

24.03.16 v 03:19 od asddsad Komentář

24.03.16 v 03:02 od asd Komentář

24.03.16 v 02:59 od Acro Komentář

24.03.16 v 02:57 od Sco Komentář

13.08.13 v 16:46 od acro Komentář

01.08.13 v 10:15 od Acro Komentář

29.06.13 v 00:51 od adadsa Komentář

17.03.13 v 19:22 od Acro Komentář

16.03.13 v 13:57 od Acro Komentář

16.03.13 v 11:21 od Acro Komentář

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich