Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Playstation 4

[clanek - - anthraxCZ]

Tak jsme se všichni dočkali a měsíc spekulací je konečně a úspěšně za námi. Sony totiž na včerejším Playstation Meetingu oficiálně oznámilo nástupce Playstation 3 - konzoli nové generace Playstation 4. A co všechno jsme se na této akci dozvěděli? Víme design Dualshocku 4, informace o nov...

Nové scany z Mortal Kombat

[anthraxCZ 05.07.10 07:40] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Nový díl slavné bojovky Mortal Kombat přijde ve verzích pro konzole současné generace, tedy Xbox 360 a Playstation 3, až příští rok. Čekání vám tak mohou zkrátit tyto scany, které nám nabízí bližší pohled na hru. Ta by měla být návratem ke slavným kořenům série - to znamená lineární souboje, speciální komba a hlavně fatality.


Propulsion Gel trailer k Portal 2

[anthraxCZ 04.07.10 18:32] Komentáře [1] Komentáře

Xbox 360Portal 2 se navzdory tomu, že má vyjít až příští rok, prezentuje prakticky ob každé dva až tři dny novým videem. Ono není divu, Valve totiž zapracovali na zdánlivě neobohatitelné hře a přidali mnoho nových herních aspektů. Ten, který je prezentován na minutu a půl dlouhém gameplay videu, se nazývá Propulsion Gel, což je jakási kapalina, která urychluje váš pohyb. Těžko vysvětlitelné, ale z videa to pochopíte více než dobře. Portal 2 vyjde v roce 2011 na Xbox 360, Playstation 3 a PC.

Michael Jackson: The Game první info

[anthraxCZ 04.07.10 12:13] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Od úmrtí legendárního zpěváka Michaela Jacksona uplynulo již přes rok a možná i na počest jeho památce Ubisoft plánuje na konec letošního roku hru na motivy krále popu. Michael Jackson: The Game by mělo být zajímavé podporou Xbox 360 Kinect a především nezapomenutelnými skladbami zpěváka. Hlavní úlohou hráče bude napodobovat zpěvákovi taneční kreace a zpěv - dle producentů si budeme moci na vlasní kůži zkusit, jaké je to být Michaelem Jacksonem.

Těšit se můžete na autentické zpracování velkých koncertů a především na nesmrtelnou hudbu Jacksona. Výzvou bude tanec a zpěv najednou. Jak již bylo řečeno, hra vyjde koncem letošního roku a mimo Xbox 360 Kinect podpory, se dostane i na majitele Playstation Move a Nintenda Wii. V plánu je také podpora prostřednictvím stažitelných balíků skrze Xbox Live, tak jako je tomu například u Gitar Hero či Rock Band série. Uvnitř novinky naleznete první obrázky.

Nové screeny z Test Drive 2

[anthraxCZ 03.07.10 10:19] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Pokračování úspěšného racingu od Atari se nezadržitelně blíží a tvůrci jej prezentují pěticí nových screenshotů. Na obrázcích jsou k vidění modely vozidel, kterými se budete moci v Test Drive Unlimited 2 prohánět. Test Drive Unlimited 2 vychází již 21.9. letošního roku a zmiňované screeny naleznete uvnitř novinky. Jejich plnou velikost můžete zhlédnout na této stránce.

Rage gameplay

[anthraxCZ 03.07.10 09:55] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Id prezentují svou očekávanou pecku Rage novým gameplay videem, které nabídne více než pětiminutové nahlednutí pod pokličku skvělé technické stránky hry. Rage by měl vyjít až v příštím roce a jedna zajímavost - původně to vypadalo, že hra bude pro Xbox 360 na více discích, že bude mít méně kvaitní textury atd. Prozatím to vypadá, že Id se povedlo vycucnout z výkonu Xboxu maximum. Podívejte se na pěkné video uvnitř novinky.

Roztrženej pytel s DLCčkama

[anthraxCZ 02.07.10 23:56] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360DLC (tedy downloadable content - stažitelný obsah) se stává novým fenoménem online distribuce. Možná se tak pomalu ale jistě blížíme k době, kdy bude distribuce plně digitální - čili skrze online služby různých platforem. Teď už dost veštění z koule, pojďme se raději podívat na roztržený pytel s dodatečným obsahem pro Guitar Hero, Rock Band, Skate 3 a Transformers, jež se v nejbližších dnech objeví ke stažení na Xbox Live Marketplace.

Balík pro Transformers: War for Cybertion zatím nebyl oficiálně ohlášen, to znamená, že neznáme datum vydání a především cenu, ale zato díky internetovým stránkám marketplace víme, co zahrne. Pakliže tedy jedno z největších herních překvapení letoška vlastníte, můžete se těšit na čtyři mapy, z nichž dvě jsou pro kooperativní mód Escalation. Plus 5 nových tříd robotů.

Dalším DLC bude balík s názvem Hawaii pro sortovní simulaci Skate 3. Ten obsáhne novou lokaci a dostupný bude ke stažení na Xbox Live Marketplace přesně 6. července letoška. Uvnitř naleznete gameplay trailer, přibližující nové prostředí.

Rock Band také dostane nový obsah - Creedence Clearwater Revival Pack 01 balík obsáhne songy této skupiny. Pack bude ke stažení stejně jako v případě Skatu 6. července.

Konkurenční Guitar Hero se rovněž bude moci pochlubit, nebo spíše se bude moci stydět, novým obsahem. Do tracklistu totiž přibude krutopřísná Lady Gaga s písní Just Dance (by mě zajímalo, kde v týhle písničce hraje kytara, když je to Guitar Hero), song Firefly synthpopíkových Owl City a skladba This Love od přesládlých Maroon 5. Tři songy za 440MS bodů. No neni to zlodějna?

Pro Evo 2011 bude bojovat o fandy

[anthraxCZ 02.07.10 15:44] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Bude to již delší dobu, co jsme vám poskytli první gameplay záběry z Pro Evolution Soccer 2011. Dnes vám přinášíme pozitivní zprávu - John Murphy, obchodní manažer Konami, totiž řekl, že hlavním úkolem nového Pro Eva bude získat zpátky hardcore hráče. "To, co chceme, je zastavit naši hardcoru základnu, která se přesouvá ke konkurenci. Roky jsme spali na vavřínech - a to už se nikdy nestane. To je naše strategie - přímočará a jednoduchá. Momentálně je rpo nás EA jasný bod, kterému chceme konkurovat a zvítězit. Je to pro nás výzva."

John Murphy také říká, že Pro Evo samozřejmě své fanoušky má a že tato základna se region od regionu liší. Někde vítězí Pro Evo, někde zase FIFA. Nejtěžší to podle Murphyho má Konami v Británii, naopak Pro Evo dominuje ve Francii, Španělsku a Itálii. Například Německo bylo vždy nakloněné FIFĚ, nastiňuje situaci Murphy. Koncový hráč na tomto konkurenční souboji může jen vydělat - doufejme ve velký návrat fotbalu od Konami.

Pro Evolution Soccer 2011 vyjde na konci letošního roku a v hratelné podobě by mělo být na Games Comu a Games Convention 2010 v Německu. Odtud bychom tedy měli mít první informace, jak se nový PES hraje, a hlavně video záběry z jeho hraní.

Protector Trials DLC pro Bioshock 2

[anthraxCZ 01.07.10 22:21] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 3602k games si je vědomo, že Bioshock 2 již nebyl rpodejně takovým trhákem jako předchozí díl a možnná i proto nachystali pro majitele dvojky singleplayerový balík. Ten bude dostupný již 3. srpna letošního roku a přidá nový mód zvaný Protector Trials. Jak naázev napovídá, budete muset bránit Little Sisters a to v kůži (hodilo by se spíše, ve skafandru) Big Daddyho. DLC bude obsahovat šest singleplayer misí a bude stát 400MS bodů. Uvnitř novinky naleznete ohlašovací trailer.

V souvislosti s Bioshockem se také objevily ne příliš příznivé informace o chystaném filmu. Jeho přípravy zatím brzdí oboustranná neochota domluvit se. Co se týče dalších informací k filmu - režisérem by měl být Juan Carlos Fresnadillo (například 28 týdnů poté) a hlavní role by se měl ujmout Wenworth Miller (Prison Break). Podle čsfd vyjde Bioshock movie ještě letos.

Big hry od EA mají data vydání

[anthraxCZ 01.07.10 21:10] Komentáře [2] Komentáře

Xbox 360Sekce Sports společnosti Electronic Arts dnes zveřejnila data vydání svých velkých her, a proto už víme, kdy vyjde stopadesáté NHL, dvoustý Madden a tisícátá FIFA. To je samozřejmě nadsázka, EA Sports na druhou půlku letoška plánují hned sedm nových ročníků sportovních sérií. Pojďme tedy hezky popořadě - NCAA Fotball, simulace zaměřující se na studentský americký fotbal, vyjde již tento měsíc - 13. července (júl). Potom 10. srpna (august) zamíříme na profesionální půdu v jedenáctce Madden NFL 11.

Nám bližší hokej a fotbal od EA vyjde tradičně v září - NHL 11 7. září (september) a FIFA 11 28. září. S novým názvem do obchodů vyrazí také basket NBA Elite 11 a to 5. října (oktober). Ve stejný den také vyjde arkádovka NBA Jam na Nintendo Wii, to se nás tedy přímo netýká. Mlátička EA Sports MMA vyjde v druhé půlce října - přesně 19. října. Tak co - jakou sportovní hru ze stáje EA Sports letos berete? Nebo budete preferovat konkurenční tituly?

Hellion: Mystery of Inquisition videa

[anthraxCZ 01.07.10 10:34] Komentáře [1] Komentáře

Xbox 360Hellion : Mystery of the Inquisition, prozatím neznámý, ale zato setsakramentsky zajímavě vypadající titul od polských Flying Fish se prezentuje novým trailerem. Nahlédnout můžeme do zajímavých lokacích 13. století středověkého světa. Míst, do kterých se odívám bude celkem 11 (například Španělsko, Itálie, Německo, Británie či Egypt). V těchto místěch se potkáte s místními architektonickými skvosty a především s kacíři, s exorcismem a budete čelit útokům démonů.

Proč to všechno? 13. století v Evropě je totiž ve znamení vykonstruovaných procesů s čarodějnicemi. Bezpáteřní inkvizitoři tak nechali upálit tisíce nevinných žen. Tato neotřelá tématika (míněno v herním formátu) se v Hellion : Mystery of the Inquisition představí až v průběhu příštího roku, zatím si vychutnejte video prezentující herní lokace a rytířský souboj.

Uživatelské sekce

Nick:
Heslo:

Shoutbox

Jméno:
5 + 5 =
melinafredawitt 10.02.17 v 16:45

why is no one talking

melinafredawitt 09.02.17 v 19:59

hola

melinafredawitt 09.02.17 v 17:23

what is this website

melinafredawitt 09.02.17 v 17:22

what is this website

melinafredawitt 09.02.17 v 17:21

hey

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Poslední komentáře

24.03.16 v 03:19 od asddsad Komentář

24.03.16 v 03:02 od asd Komentář

24.03.16 v 02:59 od Acro Komentář

24.03.16 v 02:57 od Sco Komentář

13.08.13 v 16:46 od acro Komentář

01.08.13 v 10:15 od Acro Komentář

29.06.13 v 00:51 od adadsa Komentář

17.03.13 v 19:22 od Acro Komentář

16.03.13 v 13:57 od Acro Komentář

16.03.13 v 11:21 od Acro Komentář

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich