Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Playstation 4

[clanek - - anthraxCZ]

Tak jsme se všichni dočkali a měsíc spekulací je konečně a úspěšně za námi. Sony totiž na včerejším Playstation Meetingu oficiálně oznámilo nástupce Playstation 3 - konzoli nové generace Playstation 4. A co všechno jsme se na této akci dozvěděli? Víme design Dualshocku 4, informace o nov...

Undead Nightmare pack média

[anthraxCZ 30.09.10 18:40] Komentáře [3] Komentáře

Xbox 360Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že dle mého názoru nejlepší hra letošního roku Red Dead Redemption, se dočká speciálního stažitelného balíčku skrze online služby Xbox Live Marketplace a Playstation Network. Teto speciální balík ponese název Udnead Nightmare Pack a přidá dle slov tvůrců neviděné dobrodružství se zombíky.

Dnes Rockstar Games konečně zveřejnili první média a vy tak můžete uvnitř novinky zhlédnout vůbec první trailer a také obrázky.

Debutový trailer k Outland

[anthraxCZ 30.09.10 10:52] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Debutový trailer k zajímavé hříčce Outland vypustili do světa její tvůrci. Ukazuje nám tak jednu z hlavních deviz, a to sice technické zpracování a stylizaci, v pohybu. Trailer naleznete tradičně uvnitř novinky. Indie počin bude kombinovat prvky jednoduché arkádovky a právě oné technické stránky.

Outland vyjde do konce roku na Xbox Live Arcade a PSN.

F1 2010 předstihlo Reach

[JohnnyWhatever 28.09.10 10:45] Komentáře [1] Komentáře

Xbox 360Podle aktuálních žebříčků GfK Chart-Track, ztratilo Halo: Reach první post v prodejnosti. Pokořitelem se stal nový díl od Codemasters, F1 2010. Na třetím a čtvrtém místě se umsítilo Dead Rising 2 a exkluzivní PC hra Civilization V. Páte místo obsadila série casual miniher pro PS Move od Sony, Sports Champions.

Šesté pokračování nekonečné série hudebních her Guitar Hero, s podtitulem Warriors of Rock obhájilo šesté místo. Mafia 2 po velkém boomu v Británii spadla z bedny až na osmé místo. TOP desítku uzavírá Final Fantasy XIV od studia Square Enix.

1. F1 2010 (Codemasters Birmingham, Codemasters)
2. Halo: Reach (Bungie, Microsoft)
3. Dead Rising 2 (Blue Castle Games, Capcom)
4. Civilization V (Firaxis Games, 2K)
5. Sports Champions (Zindagi Games, SCE)
6. Guitar Hero: Warriors of Rock (Neversoft, Activision)
7. Prince of Persia: The Forgotten Sands (Ubisoft Montreal, Ubisoft)
8. Mafia II (2K Czech, 2K)
9. Toy Story 3 (N-Space, Disney)
10. Final Fantasy XIV (Square Enix, Square Enix)

Další mizerný port pro Ps3

[anthraxCZ 27.09.10 19:15] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Portem Bayonetty před lety počínaje a teď aktuálně Dead Rising 2 Playstation 3 verzí pravděpodobně nekonče. Stejně tak jako v případě Mafie II, i Capcom rozhodl, že na Playstation 3 verzi nebude pracovat stejný vývojářský tým, tedy Blue Castle. Ti se totiž soustředili opět jen na Pc a Xbox 360 verzi, hra pro Playstation 3 je další v řadě nekvalitních portů.

Jako již tradičně, do detailního porovnávání se pustil eurogamer.net. Článek a další detaily s porovnávajícími obrázky a videi naleznete pod tímto odkazem.

Ve zkratce lze shrnout, že v mnoha ohledech Xbox 360 verze Dead Rising 2 předčí Playstation 3. Ať už jde o stínování, kvalitu textur či framerate. Jasným východiskem pro technické rýpače je tedy Pc verze, ta by měla běžet nejlépe a v nejlepší kvalitě. Pokud se ale rozhodujete mezi konzolovými verzemi, berte tu na Xbox 360.

Mimo lepší technickou stránku je v nabídce i prequel Case Zero a epilog Case West.

Nové obrázky z WRC

[anthraxCZ 27.09.10 17:13] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360WRC: Championship sice již dostalo hratelné demo, plná verze hry ale vychází až 8. října letošního roku. Přesto na herních fórech hromadí ne příliš pozitivní ohlasy právě na zmiňované demo. Tvůrci se to aspoň částečně snaží kompenzovat novými obrázky ze hry - ty ale zcela očividně prošly minimálně jednou photoshopem, takže je berte s rezervou. Naleznete je uvnitř novinky.

Na Xbox Live Marketplace a Playstation Network naleznete hratelnou ukázku WRC: Championship. To vychází příští měsíc jak pro Xbox 360, tak Playstation 3 a Pc.

Recenze z časopisu Edge

[anthraxCZ 27.09.10 16:52] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Herní magazín Edge opět přichází s exkluzivním recenzemi na očekávané hry aktuálního herního období. Terčem recenzentů se stalo hned několik titulů, které jsou i v mém hledáčku. Pojďme se tedy podívat na stručný přehled hodnocení, které nejnovější hry v Edge magazínu dostaly. Recenze: Castlevania: Lords of Shadow (360) – 8; Enslaved: Odyssey to the West (360) – 8; Dead Rising 2 (PS3) – 7; Hydrophobia – 3; Civilization V – 9; Sports Champions – 6; Kung-Fu Rider – 4; Start the Party – 5; Quantum Theory (360) – 3

Osobně mě překvapila pouze osmička u Castlevanie a Enslaved - konkrétně Enslaved se tak pro mě stává jasnou volbou příštích měsíců. Dead Rising 2 se sedmi body je důstojná známka pro pokračování zombie akce. Nejlépe si vede Pc exkluzivní Civilizace 5 s devíti body. Průměrné launch tituly pro Playstation Move asi moc nepřekvapí, Quantum Theory a Hydrophobia vypadaly mizerně již v průběhu vývoje.

Krátké dojmy z dema Enslaved

[anthraxCZ 27.09.10 12:21] Komentáře [2] Komentáře

Xbox 360Teprve včera jsem se konečně dostal k hratelnému demu Enslaved: Odyssey to the West a jelikož hře není věnováno v herním světě příliš mediálního prostoru, rozhodl jsem se napsat kratičké dojmy z mého hraní. A hned na začátek bych si chtěl postěžovat, že se o této hře vůbec nemluví - já sám jsem byl při demu hodně překvapen. Tvůrci Heavenly Sword, které vyšlo exkluzivně pro Playstation 3, se totiž převedli v tom nejlepším světle. Faktem je, že hratelná ukázka vám nabídne pouze kousíček fantasy jízdy, která na nás čeká v plné hře, přesto dokáže navnadit.

Vše začne na jakémsi vznášedle, které se pomalu ale jistě řítí k zemi. Na lodi jste mimo zástupců mechanické rasy, která vládne lidstvu, uvězněni i vy. Následuje zběsilá honička za neznámou dívkou. Cesta je znepříjemňována právě roboty, kteří na vás ze všech stran útočí. Enslaved: Odyssey to the West má, alespoň tedy demo, neuvěřitelný spád. Hned potom, co se dostanete z jakési kobky na zevnějšek plavidla, totiž letadlo začne padat k zemi a vám zbývá minimum času se zachránit.

Je obdivuhodné, kolik zajímavých událostí se ve zhruba patnácti minutách dema odehraje. Skvěle působí i zápletka a já osobně jsem měl strašnou chuť odkrýt pozadí hlavních postav a především originálního světa. Co se týče technické stránky, hra běží na Unreal 3 Enginu - interiér lodi vypadá hodně obyčejně až ošklivě, jakmile se ale dostanete ven, ukazuje engine svou sílu.

Trošku mi také vadilo, že ovládání bylo kostrbatější. Postava se nepohybovala uplně plynule. Bojový systém je ale vyřešen skvěle - intuitivně, jednoduše a přitom zábavně. Lineárnost je také slovo, které není Enslaved: Odyssey to the West cizí. Vždy máte jen jednu cestu a následují předskriptované události.

To, čím mě ale Enslaved: Odyssey to the West odrovnalo, je fantasy svět, z kterého jsem viděl pouze minimum a i přesto mě fascinuje. Plná hra vychází již 8. října na Xbox 360 a Playstation 3 a mě osobně demo přesvědčilo, že chci prožít epický příběh a epické dobrodružství, které tvůrci z Ninja Theory slibují v plné hře Enslaved: Odyssey to the West. Těšim se.

Další dlc pro Red Dead Redemption na cestě

[anthraxCZ 26.09.10 15:44] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Další dlc balík pro perfektní free form westernovku Red Dead Redemption (u nás 10/10) dnes oznámil Rockstar Games. Jedná se v pořadí již o minimálně třetí přídavek (možná se pletu) a tentokráte, se dle vývojářů, máme připravit na šokující a originální dobrodružství ve světě Red Dead Redemption. Balík ponese název The Undead Nightmare Pack a těm bystřejším již dozajista došlo, že to bude balík se zombíky - tedy trošičku odlehčený přídavek.

The Undead Nightmare Pack bude obsahovat zbrusu novou singleplayer část, která sleduje příběh Johna Marstona, kterak se snaží najít lék pro zombie-mor, který se rozšířil po okolí. Těšit se tak můžete na nové hratelnostní principy, zbraně, zombie zvířata, mystické postavy a také nové lokace. Součástí budou také nové módy pro multiplayer. Balík vyjde v průběhu podzimu na Xbox Live Marketplace a Playstation Network za 500Ms bodů/9.99$.

15 minut z Enslaved

[anthraxCZ 26.09.10 10:16] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Prvních patnáct minut z hraní Enslaved: Odyssey to the West vám nabízí herní portál g4tv.com. Video naleznete uvnitř novinky a pakliže stále přemýšlíte o tom, zda tenhle byť velice specificky, ale zato zajímavě vypadající projekt pořidit, zamiřte na Xbox Live Marketplace nebo Playstation Network a ozkoušejte hratelné demo.

Enslaved: Odyssey to the West je titul od tvůrců Heavenly Sword, Playstation 3 exkluzivní sekačky. Hra vychází 12. října letošního roku a to sice ve verzích pro Xbox 360 a Playstation 3.

Nový trailer a info o demu Hot Pursuit

[anthraxCZ 24.09.10 18:30] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Need for Speed: Hot Pursuit již klepe na dveře, do vydání zbývá už jen něco málo pod dva měsíce. Criterion Games dnes do světa her vpustili další z řady namakaných trailerů na jejich očekáváný počin ze série Need for Speed. Ten naleznete tradičně uvnitř novinky. Vedle toho Criterioni ohlásili příchod dema, to dorazí na Pc, Xbox Live Marketplace a Playstation Network 26. října.

Plná verze Need for Speed: Hot Pursuit vyjde o měsíc později, 16. listopadu ve verzích pro Pc, Xbox 360 a Playstation 3. Tak jak se těšíte?

Uživatelské sekce

Nick:
Heslo:

Shoutbox

Jméno:
5 + 5 =
melinafredawitt 10.02.17 v 16:45

why is no one talking

melinafredawitt 09.02.17 v 19:59

hola

melinafredawitt 09.02.17 v 17:23

what is this website

melinafredawitt 09.02.17 v 17:22

what is this website

melinafredawitt 09.02.17 v 17:21

hey

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Poslední komentáře

24.03.16 v 03:19 od asddsad Komentář

24.03.16 v 03:02 od asd Komentář

24.03.16 v 02:59 od Acro Komentář

24.03.16 v 02:57 od Sco Komentář

13.08.13 v 16:46 od acro Komentář

01.08.13 v 10:15 od Acro Komentář

29.06.13 v 00:51 od adadsa Komentář

17.03.13 v 19:22 od Acro Komentář

16.03.13 v 13:57 od Acro Komentář

16.03.13 v 11:21 od Acro Komentář

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain