Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Playstation 4

[clanek - - anthraxCZ]

Tak jsme se všichni dočkali a měsíc spekulací je konečně a úspěšně za námi. Sony totiž na včerejším Playstation Meetingu oficiálně oznámilo nástupce Playstation 3 - konzoli nové generace Playstation 4. A co všechno jsme se na této akci dozvěděli? Víme design Dualshocku 4, informace o nov...

Remedy se vyjadřují k výkonu next-gen konzolí

[anthraxCZ 24.08.12 17:26] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Oskari Hakkinen, jeden z ředitelů společnosti Remedy, se dnes vyjádřil k výkonu konzolí nové generace - pravděpodobně tedy o nástupci Xbox 360 a Playstationu 3. Hakkinen se nechal slyšet, že výkonostní rozdíl mezi současnými a těmi dalšími konzolemi představuje obrovský skok kupředu. "Pracujeme jako obvykle, v relativně malém týmu na projektu pro next-gen konzole. Rozdíl mezi konzolemi je obrovský," řekl Hakkinen pro Gameindustry.biz.

Dle slov Hakkinena se tak opravdu máme na co těšit. Minimálně se můžeme těšit na nový projekt od tvůrců Max Payne série a psycho-thrilleru Alan Wake. Informace o nových konzolích sice nebyly nikde potvrzeny, ale slyšíme o nich čím dál tím častěji. A to je dobře.

První video ze zákulisí Assassins Creed III

[anthraxCZ 23.08.12 10:49] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Assassins Creed III patří mezi nejočekávanější hry letošního roku a já o něm píši na Gamezinu především proto, že se i jako jedna z prvních her objeví na nové konzoli Nintendo Wii U. Ubisoft dnes spustil speciální sérii videodeníků ze zákulisí Assassins Creed III, kde se dozvíme, jak probíhal vývoj, co všechno nás ve hře čeká a v neposlední řadě si také můžete poslechnout co o hře říkají vývojáři.

Série videí ze zákulisí Assassins Creed III obsáhne celkem čtyři videa, první z nich můžete zhlédnout uvnitř této novinky. Assassins Creed III dorazí na současné konzole, tedy Xbox 360 a Playstation 3 již 31. října, na Nintendo Wii U pak později ke konci roku.

Spekuluje se o podpoře obřího rozlišení pro Playstation 4

[anthraxCZ 23.08.12 10:35] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360V poslední době se dovídáme informace především o Nintendo Wii U a také spekulace o Xbox 720, tak trochu se ale zapomíná na konkurenční platformu od Sony, tedy potenciální Playstation 4. Pojďme si tedy konečně dát spekulativní informaci i o nástupci trojky. Dle zprávy BGR, která se odvolává na důvěryhodný zdroj, bude totiž Playstation 4 podporovat rozlišení 4K, což je v přepočtu na pixely 4096 x 3072. Více o tomto rozlišení a také názornou ukázku naleznete třeba na Wikipedii.

Podle zdroje je to další logický krok Sony, protože společnost začala nedávno prodávat Blu-ray přehrávače zobrazující obraz právě ve 4K rozlišení. V plánu má také LED televize, které budou toto rozlišení rovněž podporovat. Technika se tedy zdokonaluje a snad zasáhne i Playstation 4. Jen dodávám, že jde o spekulaci a nikoliv potvrzené informace. Jak se ale hezky česky říká, na každým šprochu, pravdy trochu. Na oficiální informace si ale ještě budeme muset počkat.

Další screenshoty z GTA V odhalují nové možnosti

[anthraxCZ 22.08.12 15:16] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Rockstar Games sice uveřejnění dalších screenshotů z Grand Theft Auto V sliboval až na konec tohoto týdne, obrázky však zveřejnil již dnes. Jedná se o trojici dalších zbrusu nových screenshotů, které pochází přímo ze hry samotné a které poukazují na důležitá fakta: svět bude rozsáhlejší, těšit se můžeme na offroad motorky, létání a pravděpodobně i seskoky z padáku a hlavně tenisové kurty, což vypadá jako uplná novinka.

Screenshoty naleznete uvnitř této novinky po jejím rozkliknutí.

Nové video a informace o Fifa 13

[anthraxCZ 22.08.12 10:39] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Velmi zajímavé video, týkající se nejnovějšího ročníku fotbalové simulace od EA Fifa 13, dorazilo již včera z Games Comu. O co jde? Videointerview s šéfem vývojářského týmu Davidem Rutterem, který okomentoval a především také živě demonstroval zbrusu nové herní prvky Fifa 13. A jelikož bylo vše zachyceno na video redaktory portálu vg247´, máme teď možnost s vývojáři nahlédnout pod pokličku Fify.

Mimo to také Rutter potvrdil evropské datum vydání Fifa 13, které zní 28. září letošního roku. Toto datum platí pro Pc, Xbox 360 a Playstation 3 verze hry. Ale jelikož by Fifa 13 měla být jedním z prvních EA sportů, který dorazí také na Nintendo Wii U, tato verze by měla dorazit někdy na sklonku roku. Video naleznete uvnitř této novinky.

V Assassins Creed IV budou nové postavy

[anthraxCZ 21.08.12 11:22] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Ačkoliv je momentálně aktuální Assassins Creed III, opusťme jej a dejme si na chvíli pár spekulativních informací o následovníkovi, tedy Assassins Creed IV. Ubisoft se netají tím, že hodlá značku i v dalších letech podporovat, a i proto bylo interview s návrhářem hry Alexem Hutchinsonem a redaktorem Nederob.nl tak otevřené. Podle něj bude Ubisoft vyvíjet nové Assassins Creed hry do té doby, dokud o ně bude mezi hráči zájem, tedy dost možná donekonečna. Dále se rozhovořil o příběhu trojky, zde může být spoiler, takže kdyžtak dál nečtěte, kde se některé příběhové linky uzavřou, například ta Desmonda Milese.

Druhým dechem ale dodává, že Assassins Creed III obsahuje parádní překvapující momenty, které by hráči nejspíš nečekali. Několik prvních hodin je podle něj doslova nabitých zvraty. Na konec interview se Ditchinson nechal slyšet, že v Assassins Creed IV se konečně podíváme na příběhové pozadí úplně jiných a nových postav. Celý rozhovor naleznete uvnitř novinky.

Tři screeny z Grand Theft Auto V, další koncem týdne

[anthraxCZ 20.08.12 19:37] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Jen málo her dokáže vyvolat takový rozruch prostřednictvím třech nových screenshotů tak jako se to daří Grand Theft Auto V. Již páté pokračování této kultovní a jedné z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších sérií se totiž konečně prezentuje novými screenshoty - Rockstar Games dávkují média a všeobecně informace o hře opravdu velice skromně. Vypadá to ale, že informační embargo dost možná již brzy poleví. Ilustrační obrázek.

Rockstar Games totiž dnes na svých oficiálních stránkách zveřejnili tři zbrusu nové ingame screenshoty z Grand Theft Auto V a to s velice důležitou dodatečnou informací - a to sice, že další screenshoty můžeme očekávat již na konci tohoto týdne! Těšíme se neskutečně moc a doufáme i v nové doplňující informace. Zatím si zkraťte čekání třemi screenshoty uvnitř této novinky, které ukazují možnosti transportu ve hře - čili bicykl, auto nebo stíhačka.

Call of Duty Black Ops II pravděpodobně i na Wii U

[anthraxCZ 19.08.12 15:37] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Ačkoliv v naší databázi her naleznete Call of Duty Black Ops II listované i pro Nintendo Wii U, oficiálně se Activision zatím nevyjádřil tak, že by hru potvrdil. Na druhou stranu, ani opak zatím nebyl potvrzen - jednoduše řečeno, Black Ops II vyjde stoprocentně na všechny klasické platformy, tedy Pc, Xbox 360 a Playstation 3, a s Nintendo Wii U verzí se ještě stoprocentně a rozhodně neví.

My ji uvádíme především proto, že si myslíme, že Nintendo se s Activisionem domluví a akční trhák na novou konzoli dostanou. To také potvrzuje nová informace, která pochází od jednoho z testerů hry. Ten si na svém profilu uvedl testování Playstation 3 verze a také Call of Duty Black Ops II pro Nintendo Wii U.

Pokud můžeme tuto informaci brát jako závaznou a stoprocentně spolehlivou, pak se první majitelé konzole Nintendo Wii U můžou těšit také na nové first person akční dobrodružství v podání Treyarchu. Více a hlavně oficiální a spolehlivé informace budeme mít k dispozici snad brzy.

Gibeau z EA potvrdil existenci Xbox 720 a Ps 4

[anthraxCZ 18.08.12 22:36] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Pakliže patříte mezi ty, kteří stále pochybují o existenci dev kitů nové generace konzolí od Sony a Microsoftu, máme pro vás další důkaz přesného opaku. Frank Gibeau, prezident gigantu jménem Electronic Arts se totiž rozpovídal o tom, co viděl. "Obě konzole jsem viděl," prohlašuje Gibeau docela jasně a zřetelně. K tomu se sluší dodat, že Electronic Arts se zavázalo ještě v letošním roce vynaložit na vývoj her pro novou generaci konzolí 80,000,000$.

O fyzické existenci vývojářských kitů konzolí Xbox 720 a Playstation 4 tak už nemusíme pochybovat, samotný Gibeau jejich existenci potvrdil. Vzhledem k tomu, že tlak na Microsoft a Sony neustále roste, protože nároky uživatelů a hráčů stále rostou zatímco technika zaostává, lze očekávat odhalení nových konzolí v příštím roce a jejich příchod v roce následujícím.

GamesCom 2012: Fifa 13 v novém traileru

[anthraxCZ 18.08.12 15:27] Komentáře [0] Komentáře

Xbox 360Německá největší herní výstava Games Com je tradičně místem, kde se střetnou konkurenti v oblasti fotbalových virtuálních simulací. A letos tomu nebylo jinak - tradičně se představil Pro Evolution Soccer od Konami a také Fifa 13, která má být prvním fotbalem, který budou mít možnost si zahrát majitelé konzole Nintendo Wii U. Na letošním ročníku se EA představili především dvouminutovým trailerem, který představuje veškeré novinky Fifa 13.

K tomu také dorazila informace, že hratelné demo Fifa 13 se na Pc, Xbox 360 a Playstation 3 objeví již 11. září, plná verze pak dorazí o měsíc později. Nový trailer naleznete uvnitř této novinky.

Uživatelské sekce

Nick:
Heslo:

Shoutbox

Jméno:
5 + 5 =
melinafredawitt 10.02.17 v 16:45

why is no one talking

melinafredawitt 09.02.17 v 19:59

hola

melinafredawitt 09.02.17 v 17:23

what is this website

melinafredawitt 09.02.17 v 17:22

what is this website

melinafredawitt 09.02.17 v 17:21

hey

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Poslední komentáře

24.03.16 v 03:19 od asddsad Komentář

24.03.16 v 03:02 od asd Komentář

24.03.16 v 02:59 od Acro Komentář

24.03.16 v 02:57 od Sco Komentář

13.08.13 v 16:46 od acro Komentář

01.08.13 v 10:15 od Acro Komentář

29.06.13 v 00:51 od adadsa Komentář

17.03.13 v 19:22 od Acro Komentář

16.03.13 v 13:57 od Acro Komentář

16.03.13 v 11:21 od Acro Komentář

„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde